“Rrot k*ri, b*le hekuri”/ Erion Veliaj: Është bisedë çunash, s’i heq asnjë presje, edhe Joe Biden shan!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 25.01.2022, 14:22

Erion Veliaj ka reaguar sërish, në lidhje me skandalin që iu publikua dje, ku shante me fjalë të psita dhe shantazhonte anëtarët e klubit Tirana. Ai sërish ka thënë se ajo ishte një bisedë djesmh dhe po fliste me pasion. Ndërkohë, ai është shprehur se nuk i heq asnjë presje asaj që ka thënë në atë mbledhje.

Veliaj tha:

Për ata që skandalizohen se si çunat flasin me njëri tjetrin, i kërkoj ndjesë, edhe pse politikanët flasin më keq. Edhe presidenti Amerikës pati një situatë të tillë. Nuk i heq presje asaj që kam thënë. Është i vemti ishull që ai nuk kontrollohet nga askush. I kërkoj falje kush është lënduar.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit