75-vjeçari alarmon policinë në Elbasan: Më është zhdukur djali

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 25.01.2022, 10:49

Një 50-vjeçar me iniciale A.J. është zhdukur në Elbasan. Ka qenë i ati i tij 75 vjeç me iniciale K.J. ai që ka alarmuar policinë, duke thënë se djali i tij është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më. Ndërkohë, raportohet se kanë nisur kërkimet për gjetjen e 50-vjeçarit.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit