Përdhunoi 7 vajza, vdes në burg pedofili 31-vjeçar

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 25.01.2022, 09:25

Një 31-vjeçar që përdhunoi shtatë vajza, mes tyre edhe një 13-vjeçare dhe një 22-vjeçare ka vdekur pas hekurave. Mustafa Kayirici, 31 vjeç, u dënua me 34 vjet burg gushtin e kaluar për sulmin e tmerrshëm seksual pesë-orësh të një fëmije në vitin 2016.

Djaloshi sadist i akullit me tatuazhe në fytyrë, i cili përdhunoi shtatë gra, duke përfshirë një nxënëse 13-vjeçare, vitin e kaluar iu dhanë 12 muaj jetë pasi kishte marrë një sëmundje vdekjeprurëse.

Shërbimet mjekësore konfirmuan se Kayirici, i cili po luftonte me një sëmundje të pashërueshme, vdiq të martën.

Një nga vajzat e përdhunuara

“Ai u gjet i pajetë në qelinë e tij dhe u shpall i vdekur në orën 10:25”, shkruan institucioni në një deklaratë.

Zonja Volnoukhin u përdhunua vetëm në natën e saj të dytë të punës për një agjenci shoqërimi në Sidnei, pasi siguroi një kontratë njëmujore me Platinum Escorts.

Vajza në foto u përdhunua ditën e dytë të punës nga 31-vjeçari

Po të ishte gjallë, ai nuk do të kishte të drejtë të lirohej deri në vitin 2066, kur do të ishte 76 vjeç.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit