“Djalë i zgjuar, e duartrokiti një studio e tërë”/ Einxhel flet për Arbrin, Monika trembet dhe e kundërshton

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 25.01.2022, 09:03

Arjola, Einxhel dhe Monika kanë folur në oborr për Arbrin, banorin e ri në BB VIP. Ka qenë Einxhel ajo që ka folur me superlativa për Arbrin duke thënë se është një djalë i zgjuar dhe është përfshirë në debate dhe ka luajtur fort.

Arbëri zbulon si është njohur me të dashurën: Ishte te stacioni i autobusit, shtanga... - American Eye

Ndër të tjera ajo shton se i ka bërë më shumë përshtypje publikut.

Sa shumë e dua”/ Arbëri zbulon si është njohur me të dashurën: Ishte te stacioni i autobusit, shtanga... - Bota Sot

Mirëpo kjo nuk është pritur mirë nga Monika, e cila është në nominim me Arbrin. Ajo i trembet nominimit që ka me banorin e ri dhe në çdo fjalë që thotë Einxhel, ajo e kundërshton. Gjithashtu Monika nuk vlerëson as nominimin që bëri Arbri, i cili ishte një nominim, që e priste i gjithë publiku që ndjek BB VIP.

5 banorë të rinj në Big Brother VIP - Revista Who

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit