Plas sherri në Delvinë, i riu dhunon keq burrin

Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 24.01.2022, 22:27

Një sherr mes një të riu rreth 25 vjeç dhe një burri rreth 50 vjeç raportohet të ketë ndodhur në qytetin e Delvinës mbrëmjen e sotme. Për pasojë burri është plagosur rëndë në fytyrë dhe është transferuar në Tiranë për mjekim më të specializuar mjekësor.

Mësohet se pas ngjarjes policia ka shoqëruar të riun në komisariat dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Vijon...

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit