Me rroba banjo dhe taka, këngëtarja shqiptare sfidon motin në dëborë

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 24.01.2022, 18:16

Këngëtarja e njohur shqiptare Eleni Fureira e cila jeton në Greqi ka pozuar në dëborë. Siç duket Fureira është frymëzuar nga modelja Kendall Jenner dhe ka sfiduar motin.

Fureira është fotografuar në një peisazh të bukur të “veshur” me borë me rroba banjoje. Me një gotë verë të kuqe në dorë, një robdishan dhe syze dielli, këngëtarja ka pozuar para kamerës.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit