Armando Duka përfundon në Prokurori, akuzohet për korrupsion

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 24.01.2022, 10:29

Sapo është bërë me dije se Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet ndaj kreut të FSHF-së Armando Duka, për akuzën e vjedhjes dhe për pasojë shpërdorimin e detyrës.

Vlen të thuhet se Duka edhe pse akuzohet për vjedhje kërkon mandatin e 6-të në krye të qeverisë së sportit. VIJON…

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit