Monika flet për Ilirin: Në ditën më të zezë më ka pasur në krah!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 24.01.2022, 09:25

Monika i ka treguar Egzonës dhe Tanit se ajo ka qenë një mike e mirë e Ilirit dhe i ka qëndruar pranë në çdo moment. Ajo gjithashtu sqaroi se fytyrat e vërteta të njerzve vërehen brenda shtëpisë.

Who will leave the house of 'Big Brother VIP' today? Iliri and Monika say it bluntly (NAME) - Gossip

Kujtojmë se Monika dhe Iliri kanë pasur raporte të mira, por përplasja filloi kur Monika shpëtoi Beatrixën dhe akuzohej se po mbante anën e Donaldit.

Ky ç'na doli"/ Monika dhe Iliri komentojnë Donaldin - Big Brother Albania Vip - YouTube

Më vonë gjërat u tensionuan edhe më shumë, kur Monika, çdo shaka që bënte Iliri, po e merrte si sulm ndaj saj.

A gëzohesh nëse del Monika?”, deklarata e Ilirit lë pa fjalë Arjolën – Abc News

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit