Beatrix “harron” transmetimin LIVE dhe zhvishet para kamerave

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 15.01.2022, 08:48

Banorët në shtëpinë e Big Brother Vip shpeshherë e harrojnë faktin se janë të rrethuar nga kamera që filmojnë çdo lëvizje të tyre gjatë 24 orëve çdo ditë.

Antonela 17-vjeçe, kur e kanë humbur virgjërinë vajzat e "Big Brother VIP"  - AZ Lajme

Por edhe pse shtëpia është e mbuluar me kamera në çdo cep, kjo nuk i ka penguar banorët të vazhdojnë të rrinë të "qetë" e të pabezdisur nga kamerat.

Big Mama në Big Brother VIP: Nëse është puna për skandale, jam nëna -  Telegrafi

Ditën e djeshme teksa banorët ishin duke u bërë gati ndodhi një skenë që nuk është e para që ndodh brenda këtij BBVip.

Fifi largohet nga “Big Brother VIP” - Gazeta Express

Teksa Beatrix ishte duke u bërë gati, ajo kishte zgjedhur të veshi një fustan ngjyrë jeshil, por duke harruar kamerat këngëtarja zgjodhi të zhvishet aty. Por, raste si ky i Trixës nuk kanë qenë të pakta, pasi momente të tilla kanë ndodhur dhe me banore të tjera, si Arjola, Beniada dhe Fifi.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit