Zbardhet grabitja në një kazino të Shkupit, dy të rinj përfundojnë në pranga

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 14.01.2022, 14:26

Ministria e Punëve të Brendshme (MPB) njofton se gjatë ditës së djeshme janë arrestuar dy të rinj nga Shkupi.

Siç njoftojnë nga MPB, ata dy dyshohet se në muajin dhjetor të vitit të kaluar kanë kryer grabitje në një kazino në rajonin e Gazi Babës.Janë arrestuar XH.D. (20) dhe E.D., të dy nga Shkupi, me çka është zbardhur vepra “vjedhje” që ka ndodhur me datë 28.12.2021 në ora 01:20 në një kazino në rajonin e Gazi Babës”, thuhet në njoftimin e lëshuar nga MPB.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit