Donte të bëhej topografe kur ishte e vogël: Dalin fotot e Xheisarës para se të hynte në BBV?

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 14.01.2022, 10:54

Xheisara është një prej konkurrenteve të reja që u fut në Big Brother Vip pak javë më parë. Ajo është një këngëtare që ka marrë pjesë në konkurse të shumta muzikore por edhe koncerte e festivale.

Part of "Big Brother VIP", you will not believe what the singer Xheisara  looked like before (PHOTO) - Gossip

Gjatë një konkursi muzikor kur Xheisara ishte vetëm 18-vjeçe ajo kishte shprehur dëshirën të bëhej topografe. Ajo që në moshë të vogël ka qenë këngëtare e mirënjohur në qytetin e Burrelit.

Por së fundmi po qarkullojnë në rrjet disa foto të saj se si dukej para se të futej në Big Brother Vip dhe të bënte disa ndërhyrje të vogla në fytyrë.

Përveç zërit të saj dhe pjesëmarrjes në koncerte e festivale, Xheisara njihet edhe për sherrin e saj me Jonida Maliqin. Por jo vetëm kaq pasi Xheisara është përfolur shumë edhe për martesën e saj të organizuar në fshehtësi dhe askush nuk e di kush është bashkëshorti i saj.

Xheisara biting Jonida Maliqi: I didn't tease Romeo, I'm not lick

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit