Moti sot në Maqedoninë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 14.01.2022, 10:11

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me temperatura të ulta dhe me erë mesatarashit të fortë.

Temperaturat ditore do të lëvizin nga -6 deri në 7 gradë Celsius.

Gjatë fundjavës do të ketë mot më të ngrohtë se dita e sotme, ku temperaturat do të lëvizin nga -3 deri në 7 gradë Celsius.

Mundësia për të reshura gjatë fundjavës është tepër e ulët.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit