Bora Zemani publikon fotot me miqtë gjatë festës së 30 vjetorit të lindjes

Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 13.01.2022, 23:45

Me datë 9 janar moderatorja Bora Zemani mbushi 30 vjeç, por ditën e sotme ka organizuar një festë të madhe ku ka mbledhur miqtë e saj. Ajo ka ftuar personazhe të njohur të showbizit, konkurrentë dhe ish-konkurrentë të programit “Për’puthen” të cilin e drejton vetë.

Kujtojmë se Bora ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave dhe rrjeteve sociale, për shkak të lidhjes së saj me Donaldin i cili nisi një histori të re me Beatrix brenda shtëpisë së Big Brother, ndonëse u takua me moderatoren në ambientet e shtëpisë së BB dhe shkëmbyen edhe puthje me njëri-tjetrin.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit