Mori me vete tepricat e ushqimit të takimit të parë, djali lë pa mend vajzën me atë që bëri më pas   

Shkruar nga: M Gjini | Publikuar më: 13.01.2022, 19:08

Një grua e quajtur Amanda Gillbert pohoi se kishte kaluar takimin më të keq të jetës së saj. E ftuar për darkë nga një burrë në dukje interesant, Amanda e gjeti veten në një restorant japonez “të përmbytur” me sushi, jo sipas dëshirës së saj. Ndërsa burri porositi "trefishin e kërkesës për atë darkë" dhe gruaja nuk i preku shumë nga pjatat, propozimi i tij ishte: të ndanin faturën, ndërsa ushqimin e mbetur do ta merrte në shtëpi vetëm ai. Amanda vendosi të ndajë historinë e saj në TikTok, e cila u bë shpejt virale.

Burimi: THESUN| Përktheu dhe Përshtati: JOQ Albania

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit