E FUNDIT/ Hidhet nga kati i katërt 53-vjeçari, vdes në vend

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 13.01.2022, 13:56

Një 53-vjeçar nga Tirana është vetëhedhur nga kati i katërt e për pasojë ka ndërruar jetë. Dyshohet se ai vuante nga probleme të shëndetit mendor.

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 13.01.2022, në rrugën "Eduard Mano", dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katër i pallatit ku banonte, shtetasi A. Xh., 53 vjeç, i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit