Valoni gati të lërë shtëpinë, Antonela s’mban dot lotët: Ndodhi për fajin tim

Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 29.11.2021, 22:43

Debatet mes Valonit dhe Antonelës kanë bërë që ai të vërë në pikëpyetje nëse do vijojë apo jo të qëndrojë brenda shtëpisë së Big Brother. Valoni ka tentuar t'i kërkojë falje Antonelës, por kjo e fundit nuk ka pranuar, gjë që e ka rënduar edhe më shumë situatën mes tyre.

Mirëpo Antonela është penduar pasi e ka kuptuar se është bërë shkak që Valoni të mendojë që të lërë në mes lojën. Ajo tha mes lotësh se ndihet në faj për këtë gjë dhe ka shkuar të "ngushëllohet" tek banorët e tjerë.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit