Iliri dhe Donaldi ndezin atmosferën në BBV, tjetër kërcim ‘joshës’ për Arjolën

Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 25.11.2021, 12:31

Mbrëmjen e kaluar banorët e shtëpisë së BBV organizuan një festë me motive latine, me shumë këngë dhe kërcime nga më të ndryshmet. Por në një moment teksa Iliri po kërcente në oborr, Arjola iu afrua dhe Iliri i tha të ulej në karrige që të performonte për të. Pas kësaj edhe Donaldi u bë pjesë e kërcimit dhe të dy bashkë filluan të bënin lëvizje sensuale ndërsa Arjola ishte ajo që e shijoi në maksimum këtë kërcim, pasi në një moment iu thotë: More ikët ju?!

Më pas edhe banorët e tjerë iu bashkuan kërcimit pranë Arjolës dhe mes tyre ishte edhe Antonela.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit