Einxhel mbyllet në banjo dhe shpërthen në lot: Nuk duroj dot më, kam katër persona mbi kokë!

Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 25.11.2021, 09:21

Einxhel ka shpërthyer në lot, brenda në banjo. Ajo nuk po e duron më presionin që ka shtëpia, pas debatit me Monikën. Einxhel është mbyllur në banjo bashkë me Sarën dhe i ka rrëfyer asaj gjithë sikletin.

Einxhel tha:

Të lutem. Kur ta provosh që ke katër persona mbi veten. Dhe nuk flet dot një fjalë se janë më të mëdhenj. Apo unë mbaj. Ska gje së Enxhi mban, vetëm unë mos të shpërthej. Ngela duke duru, por boll, nuk duroj dot më.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit