Detaje/ I moshuari që u gjet i pajetë në Fier është babai i Kreshnik Beqirajt që u masakrua nga shoku i tij

Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 24.11.2021, 19:38

Mbrëmjen e sotme në Fier u gjet një trup i pajetë, i cili i përket shtetasit Mysteak Beqiraj, 68-vjeç. Mësohet se i ndjeri ishte babai i Kreshnik Beqirajt, i cili u vra para pak vitesh nga shoku i tij. Trupi i pajetë i 68-vjeçarit u gjet nga i vëllai, i cili nuk ka konstatuar shenja dhune.

Bëhet me dije se vikitma vuante nga tumori në kokë. Kujtojmë se Kreshnik Beqiraj u vra në qershor të vitit 2017 nga shoku i tij Albert Zekaj dhe u gjet i copëtuar në një kanal në Daullas të Fierit.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit