Einxhel bëhet keq në BBV dhe shpërthen në lot: Nuk duroj dot më!

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 24.11.2021, 18:13

Ditën e sotme Einxhel ka qenë shumë e ngarkuar emocionalisht. Ajo madje ka shpërthyer në lot, duke treguar se shkak është bërë presioni i madh i lojës.

“Boll më, jam e lodhur nga 5 njerëz që i kam gjithnjë mbi kokë. Nuk mundem më, çdo gjë që them do kem një reagim. Fakti që po tregohem e fortë nuk do të thotë që duhet të më luftoni gjithë kohës.”- tha Einxhel.

Ka qenë Sarah e cila është përpjekur ta qetësojë Einxhelin dhe ta këshillojë që lojën ta marrë më me sportivitet.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit