Qytetari nervozohet dhe shqyen tiketën e policisë

Shkruar nga: B Hasi | Publikuar më: 22.11.2021, 16:45

Një qytetar në Prishtinë ka vendosur që të shqyejë tiketën të cilën ia shkroi Policia e Kosovës në trafik.

Arsyeja pse ai vendosi të bëjë një gjë të tillë është se sipas tij po gjobitet për diçka që s’është e vërtetë.

Ai është gjobit për kinse vendosje të “Xhamave të zi” në veturë, por që në fakt vetura të cilën drejton nuk vërehet të posedojë xhama të zi.Madje i njëjti këtë e ka dëshmuar edhe përmes një video ku shihet qartë se xhamat janë natyral dhe se mund të shihet pa asnjë problem përmes tyre.

Se pse vendosën zyrtarët policorë të gjobisin qytetarët në fjalë për “XHAMA TË ZI”, mbetet e paqartësuar.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit