Degradimi i futbollit shqiptar/ Plas grushti mes futbollistëve në mes të fushës

Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 07.11.2021, 20:29

Sfida e kategorisë së dytë mes Flamurtarit dhe Albpetrolit e zhvilluar në Patos ka degjeneruar në dhunë. Pikërisht në minutën e 69-të të takimit Mateo Qarri i Flamurtarit dhe Nimet Meçaj i Albpetrolit kanë grushtuar njëri-tjetrin në fushën e lojës, duke u përplasur me njëri-tjetrin. Gjyqtari i ndeshjes nuk i ka ndëshkuar të dy me kartonë të kuq, ndërsa loja rinisi pas disa minutave ndërprerje. Ndeshja u mbyll me rezultatin 2-1, për Flamurtarin.

Më të Lexuarat
Shkarkoni aplikacionin JOQ ALBANIA në platformat
Më të fundit