JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Moment i sikletshëm/ Babë e bijë njihen në faqet e takimeve “HOT”, e reja kërkonte burra të pasur
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 25/10/2021 18:42

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Babë e bijë përjetuan momentin më të sikletshëm, kur papritur njohën njëri-tjetrin në një faqe online takimesh "Hot" për ... "sugar babies" dhe "sugar daddies". Pasi gjithçka u kuptua babai i saj vendosi ta bllokonte dhe ata nuk folën kurrë për këtë.

22-vjeçarja Ava Lewis, e tronditur, ndau përmes një video momentin e pakëndshëm me miqtë e saj në TikTok.

"I kam dërguar edhe një mesazh ‘përshëndetje babi’, por ai më ka bllokuar dhe nuk ka folur kurrë për këtë”, ka treguar ajo.

Ava ia tregoi ngjarjen nënës së saj, pasi prindërit janë shumë mëndjehapur. Pas kësaj, babai i bleu gruas së tij një byzylyk të shtrenjtë për ta falur.

@avalouiiselol

I messaged him hi dad, he blocked me and we never spoke of it LOL ##SoFiMoneyMoves ##123PandoraME ##TakeTheDayOffChallenge ##fyp

♬ Sound from thereal mikehancho – 10Dimes