JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

I mori jetën kamarierit në Elbasan/ Kërkohet në “Porsche” dhe “Audi” Erjon Llapushi
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 19/10/2021 17:30

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pasditen e sotme policia e Elbasanit u është vendosur në ndjekje dy makinave “Porsche” dhe “Audi” në unazën e qytetit. Efektivët kishin informacion se në njërën nga dy makinat po lëvizte i shumë-kërkuari nga drejtësia Erjon Llapushi, i cili i mori jetën kamarierit Gazment Kurmaku, por pas verifikimit rezultoi se Llapushi nuk ishte në asnjërën nga dy makinat.