JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

“Të takohemi diku ku s’na njeh asnjë njeri”/ Dalin mesazhet e shkëmbyera mes Icardit dhe aktores China Suarez
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 19/10/2021 13:22

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Mauro Icardi dhe Wanda Icardi(Nara) janë në qendër të vëmendjes së mediave pas lajmeve se çifti janë ndarë për shkak të tradhëtisë. China Suarez, aktorja argjentinase është vajza e cila Wanda Nara dyshon se Mauro Icardi e ka tradhëtuar. Gjatë një emisioni televiziv, gazetari Alngel de Brito dha deklarata të forta për çiftin Icardi dhe argjentinasen Suarez duke u shprehur se gjithçka e thënë deri më tani është e vërtetë. Sikur të mos mjaftonte kjo, ai publikoi edhe një prej bisedave private që China shkëmbeu me Icardin fshehurazi nga Wanda. Aktorja i kishte kërkuar futbollistit që të takoheshin diku ku askush nuk i njihte.

Do të doja të të takoja në një disko, në një pjesë të botës ku askush nuk të njeh.

Por Wanda nuk zbuloi mesazhe vetëm në Instagram, por edhe nga Telegram dhe telefonata. Ndërkohë gazetari tha se ka biseda midis Wanda dhe Benjamín Vicuña (ish-partneri i aktores). Ndërkohë ata treguan se Icardi donte të hiqte dorë nga China Suarez por ajo ishte shumë këmbëngulëse dhe i shkruante vazhdimisht.

Ata nuk janë takuar kurr me njëri -tjetrin, por ajo filloi bisedën. Ndërsa Icardi e ndoqi atë në Instagram, i pëlqeu fotografitë dhe ajo i shkroi atij dhe i tha që ishte në Evropë, i dërgoi numrin e saj të telefonit, i tha që të më telefononte dhe ai filloi.

Burimi:todayin24 Përktheu dhe përshtati:JOQ ALBANIA

Is “China” Suárez responsible for the alleged split between Wanda Nara and Mauro Icardi?