JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Shkatërroi 5 makina që i dolën para, shoferi 37-vjeçar ishte tapë në timon
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 19/10/2021 11:07

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Policia ka arrestuar ditën e sotme shoferin i cili shkaktoi aksidentin masiv me 5 makina të përfshira në Durrës. Mësohet se shoferi i arrestuar është shtetasi me iniciale F. T., 37 vjeç dhe sipas policisë ky person ishte në gjendje të dehur kur po drejtonte makinën e tij me targa italiane. Kjo ka bërë që ai të humb kontrollin dhe të përplaset me makinat e tjera të cilat ishin parkuar.

Ngjarja ndodhi dje në rrugën “Taulantia” në Durrës dhe shoferi që shkaktoi aksidentin u largua nga vendi i ngjarjes, por u arrestua sot nga policia.

Screenshot 12 14