JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Donaldi ‘s’duron’ më, merr në pyetje Granitin: E sheh Fifin si të dashur?
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 19/10/2021 9:06

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Fifi dhe Graniti janë dyshja e cila ka tërhequr më shumë vëmendje brenda Big Brother Vip. Ata po diskutohen nga të gjithë banorët. Së fundmi, ka qenë Donaldi, ai që e ka “marrë në pyetje” Granitin. Ai i ka thënën nëse e sheh si të dashur Fifin apo jo.

Graniti është përgjigjur se do ia lënë kohës, pasi deri më tani thjesht e kanë xhan njëri tjetrin.