JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Përgjaket mëngjesi! Aksident tragjik në Shkodër-Lezhë, vdes shoferi
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 19/10/2021 7:40

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Lezhë/Informacion paraprak:

Në aksin rrugor Shkodër-Lezhë, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Dajçit “, automjeti me drejtues shtetasin Z.M.,është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin V.T., ku si pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit shtetasi Z.M., dhe ka marrë dëmtime e dërguar në spitalin e Traumës, Tiranë drejtuesi i mjetit tjetër shtetasi V.T.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

FOTO ILUSTRUESE