JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Të shtënat me armë zjarri në Tiranë! Plagosen 2 persona
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 13/10/2021 17:32

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me plagosjen me armë zjarri tek ish-parku i autobusëve në kryeqytet. Fillimisht u raportua se u plagos një person, ndërkohë tashmë është bërë me dije se të plagosurit janë 2. Policia ka mbërritur në vendngjarje, pas marrjes së një telefonate për të shtënat. Nga ana e tyre, shërbimet policore po krehin zonën dhe kanë ngritur pika kontrolli në kryeqytet për kapjen e autorit të ngjarjes.