JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Gruaja alarmon një komisariat të tërë: Komshija më provokon burrin, nder të brendshmet në oborr
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 14/09/2021 23:19

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Meksikë, pasi një grua ka thirrur me urgjencë policinë dhe i duke kërkuar të arrestojnë fqinjen e saj e cila kishte varur të brendshmet joshëse në kopshtin e shtëpisë. 42 vjeçarja Yuvitza E. tha se fqinja varte në tel te brendshmet erotike për të joshur burrin e saj. Ajo e akuzoi fqinjen për thyerje të moralit dhe sjelljes së civilizuar dhe shtoi se jo pak herë e kishte gjetur burrin duke shikuar të brendshmet e varura në kopshtin fqinj. Madje ajo shtoi se 23-vjeçarja i varte në tel të brendshmet erotike gjatë të shtunave, kur ai ishte pushim.

Burimi: The Sun |Përktheu dhe Përshtati: JOQ Albania