JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Për herë të parë kapaciteti 1 TB/ Apple prezanton telefonat e rinj iPhone 13, iPhone 13 Pro dhe iPhone 13 Pro Max
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 14/09/2021 21:00

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Apple sapo ka prezantuar telefonin e ri iPhone13, iPhone 13 Pro dhe iPhone 13 Pro Max. IPhone 13 kushton 699 dollarë, iPhone 13 Pro kuston 999 dollarë, ndërsa iPhone13 Pro Max 1099 dollarë. iPhone 13 Pro do të mbajë bateri 1,5 orë më shumë se sa iPhone 12 Pro, ndërsa iPhone 13 Pro Max 2,5 orë më shumë se iPhone 12 Pro Max. Ndër të tjera, në prezantimin e celularëve thuhet se iPhone-at pritet të dalin në treg më datë 24 shtator.

No description available.

No description available.

No description available.