JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Tragjike në Durrës! Gjendet e vdekur brenda makinës një grua
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 14/09/2021 9:48

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një grua është gjetur e vdekur ditën e sotme në Durrës. Policia ka njoftuar se në lagjen nr.4, Durrës, në një mjet të parkuar prej kohësh (në gjendje jofunksionale), është gjetur pa shenja jete një shtetase ende e paidentifikuar rreth 40 vjeçe, (endacake). Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale.

Njoftimi i policisë:

Më datë 13.09.2021, në lagjen nr.4, Durrës, në një mjet të parkuar prej kohësh (në gjendje jofunksionale), është gjetur pa shenja jete një shtetase ende e paidentifikuar rreth 40 vjeçe, (endacake). Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se ka ndërruar jetë nga shkaqe natyrale. Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të vdekjes dhe identifikimin e viktimës.

Foto Ilustruese