JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Ç’po ndodh?! Basha braktis Kuvendin, Berisha e ndjek nga pas
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 13/09/2021 18:02

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kryedemokrati Lulzim Basha ka braktisur sallën e Kuvendit të Shqipërisë pas debatit që zhvilloi me Taulant Ballën. Ky i fundit kërkoi që të mos votoheshin sot drejtuesit e Komisioneve, ndërsa Basha ndërhyri dhe u nxeh. Ndërkohë, Berisha bashkë me deputetët e tjerë e ka ndjekur nga pas.