JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Plas sherri mes adoleshentëve në Tiranë, plagoset me thikë njëri prej tyre
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 13/09/2021 16:55

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një sherr me thika ka ndodhur pak më parë mes adoleshentëve në Tiranë. Burime zyrtare nga Policia bëjnë me dije se dy 16-vjeçarë kanë plagosur një bashkëmoshatarin e tyre. Ndërkohë ky i fundit është dërguar me urgjencë në spital.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak. Më datë 13.09.2021, rreth orës 15:50, te ish-Nisheraku, dyshohet se në një lokal, gjatë një konflikti të çastit, dy shtetas të mitur 16-vjeçar me iniciale E. Zh dhe A. A., kanë goditur me mjet prerëse (thikë), bashkëmoshatarin e tyre, shtetasin G. R., i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Shërbimet e Policisë po punojnë për shoqërimin e autorëve të dyshuar, ndërkohë grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.