JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Arrestimi i kontrollorëve, flet menaxheri i hotelit: I arrestuan si Bin Ladeni, më morën dhe punëtorët
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 08/04/2021 8:09

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga arrestimi i kontrollorëve të trafikut ajror në Rinas. Mësohet se ata janë vënë në pranga në një hotel ku po qendronin pas pezullimit të punës për shkak të uljes së pagave dhe stresit të shkaktuar. Faxnews raporton se kontrollorët janë arrestuar dhunshëm nga policia. Kjo është dëshmuar edhe nga personat që kanë qenë të pranishëm në hotel. Menaxheri i hotelit është shprehur se arrestimet janë bërë sikur po arrestonin Bin Ladenin.

Ai ka thënë:

Ishte sikur po arrestonin Bin Ladenin jo kontrollorët. Morën dhe dy punonjës të hotelit.

KË DO VOTONI MË 25 PRILL?
  • KË DO VOTONI MË 25 PRILL?