JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Aksident i frikshëm në Tiranë/ X5-sa fluturon në ajër motoristin, ky përfundon në xhamin e një makine tjetër
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 07/04/2021 21:20

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Tiranë, tek "Rruga e Kavajës". Sipas një dëshmitari në vendngjarje, një makinë tip "X5" ka përplasur një person dhe për pasojë ky i fundit ka përfunduar në xhamin e mbrapëm të një makine. Ai ka pësuar dëmtime të rënda në qafë. Qytetari gjithashtu shton se ambulanca u vonua 40 minuta për të mbërritur në vendngjarje. Ende nuk dihet gjendja shëndetësore e të plagosurit.

Mesazhi i mbërritur:

Aksident i rëndë te rruga e kavajes. Ambulanca ka ardh mas 40 minutash.U përplas me nje X5. Masi eshte perplas me X5 eshte futur te nje makin tjeter tek xhami mbrapa, eshte futur brenda. Ishte shume keq tek qafa, koka sa i perket pjese lart.

KË DO VOTONI MË 25 PRILL?
  • KË DO VOTONI MË 25 PRILL?