JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Kërcim pandemie! Elisa Spiropali ‘dredh belin’ për fushatën e Rilindjes
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 23/02/2021 13:46

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Gjatë ditës së sotme ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali ka ndarë me ndjekësit e saj një talent tjetër që nuk është aq i zakonshëm për pozicionin që ajo mban. Shpeshherë ajo ka treguar se di të kurohet për veten e saj, por me videon e sotme na ka habitur të gjithëve. Gjatë një vizite në një qendër kërcimi dhe kursesh në Kamëz, krahu i djathtë i Skëndërbeut të Rilindjes, nuk përtoi fare të bashkohej me trupën e kërcimit duke bërë edhe ca lëvizje, bashkë me koreografin e kursit. Kaq u desh që komentuesit të vërshojnë me komente nga më të ndryshmet në lidhje me kërcimin e Elisës, por edhe momentin që ajo ka vendosur ta ndajë. Pasi duhet të themi që jemi në prag të zgjedhjeve dhe mënyrat sesi politikanët kanë vendosur të vijnë pranë qytetarëve po na lënë gojë hapur çdo ditë e më shumë.

KË DO VOTONI MË 25 PRILL?