JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Plasën gallatat për këngën e saj, Melisa poston videon tjetër duke kënduar
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 23/02/2021 12:51

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Melisa Lleshi është një nga vajzat më të komentuara së fundmi, për lidhjen e mundshme me Andin dhe për projektin e saj, ku shihet protagoniste në fushën e artit, jo si balerinë, por si këngëtare. Kënga e saj e cila u publikua të premten arriti të mblidhte 1 milion klikime brenda 24 orëve, duke shënuar një sukses të papritur për vetë Melisën por edhe për të gjithë. Por kurrsesi nuk munguan as komentet thumbuese, të cilat e akuzuan atë për auto-tune dhe se zëri nuk ishte i saji.

Ka aq shumë autotune saqë zëri i Melisës është ndryshuar në 80%
Un: Sa super ka kënduar Melisa
Autotune: Po unë këtu.

Por Melisa s’ka duruar më gjatë dhe i është përgjigjur me një video të gjitha komenteve ku akuzohet për autotune. Ajo ka ndarë një video nga studio muzikore ku dëgjohet duke kënduar live, ndërsa ky moment është filmuar gjatë ditëve kur ajo përgatiste projektin e saj.

“M’bëj pak autotune në këndimin live o Bini Diez”-ka shkruar ajo.

KË DO VOTONI MË 25 PRILL?