JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Arrestohet një banor i Çellopekut, kërcënoi një person
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 23/02/2021 11:21

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dje rreth orës 13:40, në fshatin Çellopek të Tetovës, efektivët e policisë të SPB Tetovë e kanë privuar nga liria 56-vjeçarin I.I. nga ky fshat, i cili më herët e kishte kërcënuar me jetë bashkëfshatarin e tij 43 vjeçarin H.I. Çështja është duke u sqaruar dhe dokumentuar.Tetovasot

KË DO VOTONI MË 25 PRILL?