JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Nuk mbajtën maskën, gjobiten 386 persona
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 23/02/2021 10:18

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Gjatë 24 orëve të fundit (22/23.02.2021) në gjithë territorin e vendit Ministria për Punë të Brendshme ka regjistruar gjithsejtë 386 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse si preventivë për parandalimin e përhapjes së koronavirusit. Ministria për Punë të Brendshme në vazhdimësi bën thirrje për respektim të masave dhe protokolleve të miratuara nga Qeveria e që kanë për qëllim ballafaqimin me Kovid-19.

KË DO VOTONI MË 25 PRILL?