JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Mialim Zeka: Gjykata Speciale e di kush e urdhëroi vrasjen e Xhemajl Mustafës
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 23/02/2021 9:23

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share
Ish-deputeti Milaim Zeka thotë se nuk u beson dosjeve të UNMIK’ut që u publikuan nga Albanian Post.

“Unë për veten time dosjes të cilën e ka publiku Baton Haxhiu nuk i besoi ose 0.2 për qind. Asnjë pjese”, tha Zeka në emisionin DPT te Fidani.

“Gjykata Speciale tanimë e din me emër dhe mbiemër kush janë urdhërdhënësit për vrasjen e Xhemajl Mustafës, për vrasjen e Enver Malokut”, theksoi ai.

“Për mua dosjet s’janë të vërteta”, shtoi ai.

KË DO VOTONI MË 25 PRILL?