JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Serbi i quan shqiptarët terroristë, kërcënon edhe Albin Kurtin: Do i vë flakën familjes tuaj!
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 23/02/2021 9:10

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kandidati për kryeministër të Kosovës është kërcënuar sëfundmi nga një shtetas serb. Kërcënimi ka ardhur përmes rrjeteve sociale, ku në një koment shqiptarët quhen terroristë. Serbi e ka kërcënuar Kurtin duke i thënë së do i djegë familjen. Ndër të tjera, ai i ka quajtur shqiptarët terroristë.

Serbi shkruan:

Lista Serbe dhe ai janë njëlloj, ne jemi të rinj, serbë që do t’ju sjellin zjarrin në të cilin ju terroristët shqiptarë duhet të digjeni. Unë do t’i vë flakën tërë familjes suaj.

KË DO VOTONI MË 25 PRILL?