JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Jasmina e dashuruar me Andin/ Ky është postimi që bëri “rrëmujë” rrjetin
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 22/02/2021 15:51

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ditën e djeshme, në “Për’puthen Prime” pati sërish puthje. Andi mori fjalën dhe tregoi se i pëlqeu shumë puthja me Jasminën gjatë puntatës së kaluar, ndërsa më pas kërkoi leje që të bënte diçka. Andi u çua dhe mori një dhuratë, të cilën ia dha Jasminës, duke i dhënë edhe një puthje tjetër në buzë. Jasmina u duk shumë e emocionuar pas puthjes me Andin, e madje tha se pas atij veprimi kishte nisur që të dridhej. Duket se ky pëlqim po i kthehet në ndjenjë më të fortë dhe këtë e ka pranuar edhe përmes një postimi në “Instastory”.

Më konkretisht, ajo ka shkruar se:

Ngaqë u dashurova, kam harruar ta ndaj me ju, sorry..

Duke vazhduar t’i tregojë vajzave produktet e kozmetikës. Por, mbetet për t’u parë se si do të komentohet kjo deklaratë e fortë në program nga Andi, që i bëri të gjithë rrëmujë.

Jasmina e dashuruar me Andin? Ja postimi që i bëri rrëmujë

KË DO VOTONI MË 25 PRILL?