JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Virgjëria dhe s*ksi, Sindi i përgjigjet shkurt ‘gojëve të liga’
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 18/01/2021 14:59

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Sindi është një prej konkurenteve më të komentuara në emisionin ku po merr pjesë. E gjithë vëmendja dhe debatet në lidhje me të kanë të bëjnë me marrëdhëniet e saj me meshkujt dhe virgjërinë. Por para disa kohësh ajo u kometua dhe për marrëdhënien e saj me Fationin dhe Mevlanin. Së fundmi në një intervistë televizive, e pyetur se kë do të zgjidhte mes të dyve ajo tha se asnjërin, ndërsa Mevlanin e konsideroi thjesht si një shok shumë i mirë. Por në këtë intervistë Sindi nuk mund të shpëtonte ka 'lehtë', pasi ajo u pyet dhe për virgjërinë dhe seksin.

E pyetur se çfarë përgjigje do t’u jepte ‘gojëve të liga’ që e gjykojnë për virgjërinë, ajo tha: “Është jeta ime”. Ndërsa pyetjes se çfarë është seksi për të, Sindi u përgjigj: “Diçka që se kam provuar”.