JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Zhdukja e biznesmenit italian, ky është mesazhi i fundit për punonjësit
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 18/01/2021 10:29

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Detaje të tjera kanë dalë në dritë në lidhje me zhdukjen e biznesmenit italian Davide Pecorelli, i cili kishte ardhur në Shqipëri për të investuar në bizneset e tij. Por prej 10 ditësh ai është zhdukur dhe nuk ka ende asnjë shenjë prej tij, përveç makinës së djegur dhe dy eshtra të gjetura brenda në makinë. Ndërkohë mësohet se mesazhi i fundit që ai u kishte dërguar punonjësve të tij ishte gjatë pushimeve të Krishtlindjeve.

Do të kthehem rreth 10 janarit