JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Ana Lleshi s’di të ndalet me puthjet/ Puth këngëtarin ‘live’ në emision
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 18/01/2021 9:58

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Para pak kohësh Ana Lleshi u përjashtua nga emisioni ku po merrte pjesë pasi theu një ndër rregullat kryesore të këtij emisioni. Ajo së bashku me Arjonin u përjashtuan, pasi ishin takuar me njëri-tjetrin pa dijeninë e produksionit. Por largimi i Anës ngjalli shumë polemika dhe debate, sidomos pas puthjes që i dha live në emsionin Prime, Atdheut një prej konkurentëve që kishte shfaqur hapur pëlqimin për të. Por Ana nuk i ka lënë me kaq puthjet, pasi së fundmi ajo ishte e ftuar në një emision në Kosovë dhe puthi live këngëtarin. Pas një bisede për jetën e saj dhe largimin nga emisioni, ku tha se nuk i intereson mendimi i të tjerëve dhe se e jeton jetën si do ajo vetë, ajo u ngrit dhe puthi këngëtarin.

Do puthemi çik, pse ke turp, këtu je dhe pa kamera.

“Do puthemi çik, pse ke turp”/ Nuk ndalet Ana e

“Do puthemi çik, pse ke turp”/ Nuk ndalet Ana e

Puthja minuta 35:00