JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

“Kur e ke humbur virgjërinë”/ Shqipja befason me përgjigjen e saj
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 18/01/2021 0:53

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Shqipe Hysenaj është kthyer në një nga vazjat më të komentuara që kur u bë pjesë e emisionit Përputhen. Kujtojmë se ajo u përjashtua nga emisioni për shkak të fjalorit të papërshtatshëm si dhe shprehjeve bullizuese ndaj konkurrentëve të tjerë. Ndërkohë edhe pas gjithë kësaj, ajo ka marrë shpesh vëmendjen e mediave rozë. Së fundmi ajo është përballur me një pyetje shumë pikante në lidhje me virgjërinë dhe kur e kishte humbur atë. Por Shqipja u përgjigj: “Kush tha që e kam humbur"? Më tej ish-konkurrentja e Përputhen tha se tek vetja më shumë i pëlqejnë sytë, ndërsa mohoi nëse i kanë shkruar të famshmit shqiptarë.