JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

‘Humbi’ prej disa ditësh/ Andi rikthehet në emision, çfarë tha për Tean?
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 17/01/2021 21:31

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pas një mungese prej disa ditësh, Andi është rikthyer në “Për'Puthen Prime". Ai tha se arsyeja e mungesës së tij nuk ka patur të bëjë me ndonjë hatërmbetje ndaj produksionit. Andi shtoi se ka patur disa probleme shëndetësore dhe angazhime personale.

Andi tha:

Kam pas disa angazhime, punime, dhe ngaqë kam qenë dhe pak pa qejf dhe mbeta mbrapa me investimet që kisha nisur. Kam qenë sëmurë dhe nuk u përgjigja sepse nuk e mendova të arsyeshme ta tregoja këtë te produksioni. I kam parë edhe debatet për fotot që qarkulluan me Melisën, por ajo u sqarua. Njerëzit do merren me fjalë, e kanë bërë që në fillim, të vazhdojnë, unë jam në rregull me veten time.

I pyetur nëse ka patur vërtetë një krisje me Tean, Andi tha prerë: “Kurrë, nuk bëhet fjalë”. Ndërsa Tea u përgjigj: “Jo, unë e kam sqaruar, ne kemi komunikuar vazhdimisht, vetëm që nuk jemi parë këtu në emision”.