JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

E rëndë/ Po rregullonte depozitën, bie nga tarraca një person në Tiranë
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 17/01/2021 20:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Disa çaste më parë një person është plagosur rëndë, pasi ka rënë nga tarraca e pallatit ku jetonte në Tiranë. Ky i fundit ishte duke rregulluar depozitën, por ka humbur ekuilibrin dhe ka rënë në oborrin e pallatit pranë shkollës “Kushtrimi i Lirisë”. Personi në fjalë, identiteti i të cilit nuk bëhet ende me dije ka mbetur i plagosur dhe ndodhet në spital në gjendje kritike për jetën.