JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Aksident tragjik në Tiranë, përplaset për vdekje 10-vjeçarja
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 17/01/2021 13:08

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident tragjik është shënuar së fundmi në Tiranë. Një 10-vjeçare është përplasur për vdekje nga një automjet. E mitura ka ndërruar jetë në spital.

Njoftimi i policisë:

Më datë 17.01.2021, rreth orës 12:30, në rrugën “Njazi Meka”, mjeti me drejtues A. G., ka aksidentuar ​këmbësoren e mitur me iniciale A.P., 10 vjeçe, e cila si pasojë e plagëve të marra, ka ndërruar jetë në spital.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Nr.4, për veprime të metejshme.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.